Cellpower CPL 150 – 12
Certificeringen
We zijn bezig om deze informatie aan deze pagina toe te voegen. Op dit moment kun je dit vinden in het datasheet.
Specificaties
| Merk | Cellpower |
| Serie | CPL |
| Soort | AGM |
| Gebruik | Standby |
| Type | Standby, Standby accu’s |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 150 Ah |
| Afmetingen | 482 x 170 x 240 mm |
| Gewicht | 47 kg |
Weet je niet zeker of dit product geschikt is voor jouw toepassing?
Overige producten
-
Cellpower CPF 180 – 12
Meer informatie: Cellpower CPF 180 – 12- 546 x 125 x 323 mm
- Standby
- 180 Ah
- AGM
- 12 V
-
Yuasa SWL 2300-12 FR
Meer informatie: Yuasa SWL 2300-12 FR- 259 x 168 x 212.5 mm
- Standby
- 78 Ah
- AGM
- 12 V

Europese service & kwaliteit
Ontworpen en ondersteund vanuit het hart van Europa, wat zorgt voor snelle reactie, betrouwbare expertise en producten die voldoen aan de hoogste normen op het gebied van veiligheid en prestaties.

40 jaar ervaring met accu’s
Decennia aan kennis, innovatie en samenwerking, die sinds 1985 duizenden applicaties wereldwijd hebben aangedreven.

Conform en gecertificeerd
Volledig in lijn met de Europese regelgeving en gecertificeerd volgens de nieuwste veiligheids-, kwaliteits- en duurzaamheidsnormen, van PGS 37-2 tot de EU-batterijverordening.

Gaat elke uitdaging aan
Hoe complex je energievraag ook is, wij leveren de juiste oplossing. Met flexibiliteit, betrouwbaarheid en de vastberadenheid om je bedrijf in beweging te houden.

"*" geeft vereiste velden aan





