Cellpower CPXC 170 – 12

Specificaties
| Merk | Cellpower |
| Serie | CPXC |
| Soort | Lead Carbon |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 170 Ah |
| Afmetingen | 520 x 239 x 225 mm |
| Gewicht | 63 kg |
Overige producten
-
Cellpower CPC 150 – 12
Meer informatie: Cellpower CPC 150 – 12- 482 x 170 x 240 mm
- Cyclisch
- 150 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CPX 100 – 12
Meer informatie: Cellpower CPX 100 – 12- 261 x 169 x 216 mm
- Cyclisch
- 100 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CPC 80 – 12 AJ
Meer informatie: Cellpower CPC 80 – 12 AJ- 353 x 175 x 190 mm
- Cyclisch
- 80 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CLPL 206 – 3.2HE
Meer informatie: Cellpower CLPL 206 – 3.2HE- 174 x 54 x 222 mm
- Cyclisch
- 206 Ah
- Lithium
- 3.2 V

"*" geeft vereiste velden aan




