Cellpower CPXC 225 – 6 HE

Specificaties
| Merk | Cellpower |
| Serie | CPXC |
| Soort | Lead Carbon |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 6 V |
| Capaciteit | 225 Ah |
| Afmetingen | 243 x 188 x 275 mm |
| Gewicht | 31.7 kg |
Andere producten
-
Cellpower CPX 75 – 12
Meer informatie: Cellpower CPX 75 – 12- 262 x 165 x 169.5 mm
- Cyclisch
- 75 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CPXC 130 – 12 HE
Meer informatie: Cellpower CPXC 130 – 12 HE- 330 x 172 x 214 mm
- Cyclisch
- 130 Ah
- Lead Carbon
- 12 V

"*" geeft vereiste velden aan



