Cellpower CPXC 45 – 12 HE

Specificaties
| Merk | Cellpower |
| Serie | CPXC |
| Soort | Lead Carbon |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 45 Ah |
| Afmetingen | 197 x 165 x 172 mm |
| Gewicht | 15 kg |
Overige producten
-
Cellpower CPX 60 – 12
Meer informatie: Cellpower CPX 60 – 12- 260 x 168 x 183 mm
- Cyclisch
- 60 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CPXC 250 – 12 HE
Meer informatie: Cellpower CPXC 250 – 12 HE- 520 x 268 x 223 mm
- Cyclisch
- 250 Ah
- Lead Carbon
- 12 V
-
Cellpower CLPL 60-12
Meer informatie: Cellpower CLPL 60-12- 280 x 126 x 180 mm
- Cyclisch
- 60 Ah
- Lithium
- 12 V
-
Cellpower CLPL 40-12
Meer informatie: Cellpower CLPL 40-12- 204 x 126 x 180 mm
- Cyclisch
- 40 Ah
- Lithium
- 12 V

"*" geeft vereiste velden aan



