Cellpower CPXC 56 – 12 HE

Specificaties
| Merk | Cellpower |
| Serie | CPXC |
| Soort | Lead Carbon |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 56 Ah |
| Afmetingen | 230 x 138 x 215 mm |
| Gewicht | 17.50 kg |
Andere producten
-
Cellpower CPG 100 – 12
Meer informatie: Cellpower CPG 100 – 12- 329 x 172 x 210 mm
- Cyclisch
- 100 Ah
- Gel
- 12 V
-
Cellpower CPXC 68 – 12 HE
Meer informatie: Cellpower CPXC 68 – 12 HE- 262 x 165 x 169 mm
- Cyclisch
- 68 Ah
- Lead Carbon
- 12 V
-
Cellpower CPG 75 – 12
Meer informatie: Cellpower CPG 75 – 12- 260 x 168 x 211 mm
- Cyclisch
- 75 Ah
- Gel
- 12 V

"*" geeft vereiste velden aan




