PBQ 12 – 6

Specificaties
| Merk | PBQ |
| Serie | pbq |
| Soort | AGM |
| Gebruik | Standby |
| Type | Standby, Standby accu’s |
| Spanning | 6 V |
| Capaciteit | 12 Ah |
| Afmetingen | 151 x 50 x 100 mm |
| Gewicht | 1.75 kg |
Overige producten
-
Cellpower CPW 35 – 12
Meer informatie: Cellpower CPW 35 – 12- 151 x 65 x 100 mm
- Standby
- 7.0 Ah
- AGM
- 12 V

"*" geeft vereiste velden aan




