pbq G 40 – 12

Specificaties
| Merk | PBQ |
| Serie | pbq G |
| Soort | Gel |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 40 Ah |
| Afmetingen | 197 x 165 x 170 mm |
| Gewicht | 12.5 kg |
Overige producten
-
Cellpower CLF 80 – 24
Meer informatie: Cellpower CLF 80 – 24- 329 x 169 x 224 mm
- Cyclisch
- 80 Ah
- Lithium
- 24 V

"*" geeft vereiste velden aan



