pbq LF 40 – 24

Specificaties
| Merk | PBQ |
| Serie | pbq LF |
| Soort | Lithium |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 24 V |
| Capaciteit | 40 Ah |
| Afmetingen | 258 x 166 x 215 mm |
| Gewicht | 9.7 kg |
Andere producten
-
Cellpower CLF 40 – 48
Meer informatie: Cellpower CLF 40 – 48- 329 x 169 x 224 mm
- Cyclisch
- 40 Ah
- Lithium
- 48 V
-
Cellpower CPXC 250 – 6 HE
Meer informatie: Cellpower CPXC 250 – 6 HE- 260 x 180 x 273 mm
- Cyclisch
- 250 Ah
- Lead Carbon
- 6 V
-
Cellpower CPC 135 – 12
Meer informatie: Cellpower CPC 135 – 12- 341 x 173 x 287 mm
- Cyclisch
- 132 Ah
- AGM
- 12 V

"*" geeft vereiste velden aan



