pbq LF 50 – 12

Specificaties
| Merk | PBQ |
| Serie | pbq LF |
| Soort | Lithium |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 50 Ah |
| Afmetingen | 198 x 165 x 170 mm |
| Gewicht | 6.3 kg |
Andere producten
-
Cellpower CPC 24 – 12
Meer informatie: Cellpower CPC 24 – 12- 175 x 166 x 125 mm
- Cyclisch
- 24 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CPC 50 – 12
Meer informatie: Cellpower CPC 50 – 12- 198 x 166 x 171 mm
- Cyclisch
- 50 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CPXC 1200 – 2
Meer informatie: Cellpower CPXC 1200 – 2- 233 x 210 x 681 mm
- Cyclisch
- 1200 Ah
- Lead Carbon
- 2 V

"*" geeft vereiste velden aan


