pbq LF 60 – 24

Specificaties
| Merk | PBQ |
| Serie | pbq LF |
| Soort | Lithium |
| Gebruik | Cyclisch |
| Type | Motive Accu’s |
| Spanning | 24 V |
| Capaciteit | 60 Ah |
| Afmetingen | 436 x 108 x 317 mm |
| Gewicht | 17.5 kg |
Andere producten
-
Cellpower CPG 75 – 12
Meer informatie: Cellpower CPG 75 – 12- 260 x 168 x 211 mm
- Cyclisch
- 75 Ah
- Gel
- 12 V
-
Cellpower CPC 135 – 12
Meer informatie: Cellpower CPC 135 – 12- 341 x 173 x 287 mm
- Cyclisch
- 132 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CLPL 100-3.2
Meer informatie: Cellpower CLPL 100-3.2- 135 x 35 x 230 mm
- Cyclisch
- 100 Ah
- Lithium
- 3.2 V

"*" geeft vereiste velden aan




