Yuasa NPL 38 – 12

Specificaties
| Merk | Yuasa |
| Serie | NPL |
| Soort | AGM |
| Gebruik | Standby |
| Type | Standby, Standby accu’s |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 38 Ah |
| Afmetingen | 197 x 165 x 170 mm |
| Gewicht | 14 kg |
Andere producten
-
Cellpower CPS 400 – 2
Meer informatie: Cellpower CPS 400 – 2- 211 x 176 x 367 mm
- Standby
- 400 Ah
- AGM
- 2 V
-
Cellpower CP 18 – 12 I
Meer informatie: Cellpower CP 18 – 12 I- 181 x 77 x 167 mm
- Standby
- 18 Ah
- AGM
- 12 V
-
Cellpower CPH 80 – 12
Meer informatie: Cellpower CPH 80 – 12- 258 x 166 x 215 mm
- Standby
- 80 Ah
- AGM
- 12 V

"*" geeft vereiste velden aan




