Cellpower CPXC 170 – 12

Specifications
| Brand | Cellpower |
| Serie | CPXC |
| Kind | Lead Carbon |
| Usage | Cyclic |
| Type | Motive Batteries |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 170 Ah |
| Dimensions | 520 x 239 x 225 mm |
| Weight | 63 kg |
Other products
-
Cellpower CPXC 200 – 12 HE
More info: Cellpower CPXC 200 – 12 HE- 522 x 240 x 222 mm
- Cyclic
- 200 Ah
- Lead Carbon
- 12 V

"*" indicates required fields



