Cellpower CPXC 225 – 6 HE

Specifications
| Brand | Cellpower |
| Serie | CPXC |
| Kind | Lead Carbon |
| Usage | Cyclic |
| Type | Motive Batteries |
| Voltage | 6 V |
| Capacity | 225 Ah |
| Dimensions | 243 x 188 x 275 mm |
| Weight | 31.7 kg |
Other products
-
Cellpower CPXC 68 – 12 HE
More info: Cellpower CPXC 68 – 12 HE- 262 x 165 x 169 mm
- Cyclic
- 68 Ah
- Lead Carbon
- 12 V

"*" indicates required fields



