pbq LF 40 – 24

Specifications
| Brand | pbq |
| Serie | pbq LF |
| Kind | Lithium |
| Usage | Cyclic |
| Type | Motive Batteries |
| Voltage | 24 V |
| Capacity | 40 Ah |
| Dimensions | 258 x 166 x 215 mm |
| Weight | 9.7 kg |
Other products
-
Cellpower CLPL 100-3.2
More info: Cellpower CLPL 100-3.2- 135 x 35 x 230 mm
- Cyclic
- 100 Ah
- Lithium
- 3.2 V

"*" indicates required fields


