pbq LF 80 – 12

Specifications
| Brand | pbq |
| Serie | pbq LF |
| Kind | Lithium |
| Usage | Cyclic |
| Type | Motive Batteries |
| Voltage | 12 V |
| Capacity | 80 Ah |
| Dimensions | 258 x 166 x 215 mm |
| Weight | 12.8 kg |
Other products
-
Cellpower CPXC 80 – 12
More info: Cellpower CPXC 80 – 12- 330 x 172 x 222 mm
- Cyclic
- 80 Ah
- Lead Carbon
- 12 V

"*" indicates required fields




